Szanowni Państwo,

W związku z wyodrębnieniem Sekcji Siatkówki Młodzieżowej ze struktur BKS Chemik Bydgoszcz i wcielenia jej do nowo tworzonego stowarzyszenia informujemy, że powołano nowe Stowarzyszenie (Klub Sportowy) –Bydgoski Klub Sportowy Chemik Siatkówka Młodzieżowa.

Nowe Stowarzyszenie w drodze porozumienia otrzymało prawa do:

  • używania nazwy, logo, barw BKS Chemik Bydgoszcz,
  • traktowania historycznego dorobku medalowego oraz wszystkich dotychczasowych osiągnięć zawodników BKS Chemik Bydgoszcz jako dorobku i osiągnięć zawodników nowego Stowarzyszenia

Wszyscy zawodnicy od dnia 1 stycznia 2020 r. stają się zawodnikami Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik Siatkówka Młodzieżowa.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że z dniem 31 grudnia 2020 r. sekcja przestanie dysponować dotychczasowym rachunkiem bankowym a wszelkie wpłaty będą do Państwa zwracane . Od dnia 01 stycznia 2021r. wszelkich wpłat (składek, opłat za obozy, stroje itp.) należy dokonywać na nowy nr rachunku:


W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, czy to za pośrednictwem trenerów, czy też osobiście lub przez kontakt mailowy siatka@bkschemik.pl.

Zapraszamy także do śledzenia bieżących informacji na naszej stronie oraz za pośrednictwem naszego fanpage na Facebooku BKS Chemik Bydgoszcz – Siatkówka Młodzieżowa.