Sparing kadetów

sie 27, 2020

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji już kolejny raz gości naszych siatkarzy.

Od poniedziałku zawodnicy z roczników 2003, 2004 i 2005 ciężko pracują w ramach przygotowań do… ubiegłego sezonu 🤣 Wrzesień, to miesiąc poświęcony na dokończenie przerwanego przez pandemię sezonu 2019/2020.

Mamy nadzieję, że przed połączonymi siłami roczników 2003 i 2004 jeszcze dwa turnieje. Pierwszy już w dniach 18-20 września (półfinał MMP). Młodzikom z rocznika 2005 życzymy jeszcze trzech turniejów szczebla centralnego.

Jak wiadomo treningi treningami, ale najlepiej jest pograć. W dodatku jeśli przeciwnik, to zespół z górnej półki, to tym większa korzyść. Dziś sparowaliśmy z Energetykiem Poznań. I chociaż wynik w takich spotkaniach nie jest najważniejszy, to dodajmy, że byliśmy dwukrotnie lepsi (3:1 i 3:1). W dodatkowych setach padł remis 😉 1:1.