Turniej ćwierćfinałowy MMP (kat. młodzik)
Energetyk Poznań

BKS Chemik Bydgoszcz (m) 2019/2020 - IUKS Jedynka Poznań

Jak mawiał klasyk… nie ważne jak zaczynasz, ale ważne jak kończysz 😊

Nasi młodzicy i ich trenerzy o pierwszym secie dzisiejszego meczu, inaugurującego udział w turnieju ćwierćfinałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski, chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Stres dał znać o sobie, czemu nie można się dziwić, bo to dla tych chłopaków pierwszy tak ważny turniej w „dorosłej” siatkówce. Przegrana do 16 nie załamała naszej ekipy i w drugim secie sytuacja się odwróciła. Tym razem nasze zwycięstwo do 16 i o wszystkim miał decydować tiebreak. W nim chłopcy nie oszczędzali serc trenerów i kibiców. Wygrana 15:13 ostatecznie dała bardzo ważne zwycięstwo.

Gratulacje! Oby tak dalej.

Dziś już odpoczynek, złapanie oddechu i analiza gry jutrzejszych przeciwników. O godz. 11:30 naszym przeciwnikiem będzie Delfin Darłowo.