3 - 1
Turniej półfinałowy MMP (kat. kadet)
Norwid Częstochowa

BKS Chemik Bydgoszcz (k) 2019/2020 - Hemarpol Norwid Częstochowa

Podopieczni trenerów Artura Hoffmanna i Bartosza Zaparuchy wrócili do gry o awans do Wielkiego Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2019/2020. Po wczorajszej porażce z AT Jastrzębski Węgiel, dziś zmierzyli się z gospodarzami Hemarpol Norwid Częstochowa. Pierwszy set, to skupienie, świetna gra całego zespołu i dominacja od początku do końca (25:17). Drugi set, to stracona szansa na większe prowadzenie. Prowadziliśmy od początku seta, by w końcówce pozwolić częstochowianom na prowadzenie. Gdy wydawało się, że uda się doprowadzić do remisu, w kuriozalnej sytuacji wracająca po ataku w aut piłka trafiła naszego rozgrywającego, który po udanej obronie wracał na boisko. Sytuacja ta trochę zdeprymowała naszych zawodników i gospodarze doprowadzili do remisu (21:25). Trzeci set, to wojna nerwów. Od początku prowadzimy, by znów w okolicach 14 punktu dać się wyprzedzić Norwidowi. Pierwszą piłkę setową gospodarze mieli przy wyniku 24:22. Po błędzie w ataku gospodarzy i serii świetnych zagrywek Kuby Drzewieckiego kolejna pomyłka w ataku częstochowian daje nam prowadzenie 2:1. Czwarty set, to już niejako dopełnienie dzieła. Świetna gra z naszej strony, podłamani gospodarze i mecz kończymy zwycięstwem do 17.