1 - 3
Turniej półfinałowy MMP (kat. kadet)
Norwid Częstochowa

BKS Chemik Bydgoszcz (k) 2019/2020 - SMS Sparta Kraków

Nie udał się naszym kadetom ostatni krok w Częstochowie. Podopieczni trenerów Artura Hoffmanna i Bartosza Zaparuchy nie zaczęli najlepiej dzisiejszego spotkania. Od początku widać było, że niemający żadnych szans na awans krakowianie nie zamierzają odpuścić tego meczu. O pierwszych dwóch setach chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Przegrane w do 16 i 18. Trzeci set, to zmiany i powrót do swojej gry. Nerwowo, ale zwycięsko w trzecim secie. Czwarty od początku nie układał się po naszej myśli. W końcówce jednak doprowadzamy do wyrównania. Niestety ostatnie dwa punkty zdobywa Sparta i wygrywa z nami 3:1. Taki wynik oznacza koniec tego dziwnego sezonu 2019/2020 dla wszystkich naszych drużyn.

Dziękujemy za walkę!

Podsumowując mijający sezon patrzymy z optymizmem na nowy. W kategoriach juniora i kadeta graliśmy młodszymi rocznikami. Juniorzy w całości (rocznik 2002), kadeci w dominującej części (rocznik 2004). A przypomnijmy, że obu drużynom zabrakło niewiele do awansu do najlepszej ósemki.